cancel
Showing results for 
Show  only  | Search instead for 
Did you mean: 
Highlighted

Vpn sanal konum sorunu

Jump to solution

McAfee Safe Connect Android uygulamasında sanal konumumu seçemiyorum. Üstteki ülke seçmek için olan butona basınca yükleniyor işareti geliyor ve öyle kalıyor. Sadece otomatik olarak bağlandığı en hızlı bağlantıya erişebiliyorum. Ve evet premium üyeliğim var o yüzden sanal konumu değiştirebilmem gerekiyor. Windows için olan uygulamanızda yapabilmiştim.

1 Solution

Accepted Solutions
Highlighted

Re: Vpn sanal konum sorunu

Jump to solution
VPN ürünü kullanımını engelleyen yasal kısıtlamalar sebebiyle VPN'in Türkiye'de kullanılamayacağını üzülerek bildirmek durumundayım.
VPN hakkında daha fazla bilgiye ve VPN kısıtlamalı ülkelerin listesine şu adresten ulaşabilirsiniz:
https://service.mcafee.com/webcenter/portal/cp/home/articleview?locale=en_US&articleId=TS103017

View solution in original post

3 Replies
Highlighted
Moderator
Moderator
Report Inappropriate Content
Message 2 of 4

Jump to solution

Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Lütfen kurulu sürümü ve android'inizin işletim sistemi sürümünü bize bildirin. Lütfen kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyin ve durumu bize bildirin.

Saygılarımızla

Magesh J

Highlighted

Jump to solution

Android sürümü android 10 

SM-A505F  samsung galaxy A50

Uygulama kurulu sürüm: 2.8.1.130

Az önce ön belleği ve veriyi silip uygulamayı google play'den tekrar indirdim sorun hala devam ediyor.

Daha demin android 6 işletim sistemine sahip başka bir telefonda denedim bir sorun yoktu.

Telefonumda android 9 yüklü iken de bu sorun vardı bu arada.

Highlighted

Jump to solution
VPN ürünü kullanımını engelleyen yasal kısıtlamalar sebebiyle VPN'in Türkiye'de kullanılamayacağını üzülerek bildirmek durumundayım.
VPN hakkında daha fazla bilgiye ve VPN kısıtlamalı ülkelerin listesine şu adresten ulaşabilirsiniz:
https://service.mcafee.com/webcenter/portal/cp/home/articleview?locale=en_US&articleId=TS103017

View solution in original post

How Many Badges Can You Collect?
Ready for a little competition? Members like you are earning badges and unlocking perks for their helpful answers. Are you? Click here to find out.

Community Help Hub

New to the forums or need help finding your way around the forums? There's a whole hub of community resources to help you.

• Find Forum FAQs
  • Learn How to Earn Badges
  • Ask for Help
Go to Community Help

Join the Community

Thousands of customers use the McAfee Community for peer-to-peer and expert product support. Enjoy these benefits with a free membership:

• Get helpful solutions from McAfee experts.
  • Stay connected to product conversations that matter to you.
  • Participate in product groups led by McAfee employees.
Join the Community
Join the Community