cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Highlighted

Satın Alma Belgesi ve Ürünümün mobil cihaza da yüklenmesi

Jump to solution

Sayın yetkili,

Sorun 1:

20.05.2018 tarihinde CS2241914291 sipariş no ile ürün süremi uzattım. 100 TL tutarındaki promosyon iadesi için satın alma belgeme nasıl ulaşırım (belirtilen adımlarda bu belgeye ulaşılamıyor).

Sorun 2:

Aboneliğim 2021 yılına kadar sürüyor. Bunu PC üzerinde görebiliyorum ancak sözkonusu aboneliğimle +905327421945 telefon numaralı android mobil cihazıma koruma sağlayamıyorum. 

Sorunlarımın çözümü için yardımlarınızı bekliyorum.

1 Solution

Accepted Solutions
Moderator sezen_m
Moderator
Report Inappropriate Content
Message 2 of 2

Re: Satın Alma Belgesi ve Ürünümün mobil cihaza da yüklenmesi

Jump to solution

Değerli üyemiz

Satın Alma Belgesini bu gönderdiğim adımalrı takip ederek bulabilirsiniz; tr.mcafee.com adresine e-mail ve sifreniz ile oturum acmaniz gerek. Sag ortada soru isaretinin yaninda sol tarafi gosteren kucuk bir isaret var ona tiklayarak- Abonelikler'i secmeniz gerek. Ardindan yeni bir pencere acilacak orda da Satin alma geçmisi var, ona tiklayarak faturalarinizi gorebilirsiniz.

Android telefonunuza da yükleyebilmeniz için, bilgşsayarınızdaki McAfee uygulamasında "Daha fazla Cihaz ekle" kısmına tıkladığınızda, istediğiniz her cihaz icin mail yolu ile yükleme için bağlantı (link) gönderebilirsiniz.

McAfee Müsteri Hizmetleri ile irtibata da geçebilirsiniz.

Irtibat için telefon numarasi: 00800 448 824 157 (sabit hattan arama gerçeklestirilmektedir).

Sohbet yolu ile irtibat için lütfen asagidaki adres üzerinden temasa geçiniz:

https://service.mcafee.com/webcenter/portal/cp/home/contact

1 Reply
Moderator sezen_m
Moderator
Report Inappropriate Content
Message 2 of 2

Re: Satın Alma Belgesi ve Ürünümün mobil cihaza da yüklenmesi

Jump to solution

Değerli üyemiz

Satın Alma Belgesini bu gönderdiğim adımalrı takip ederek bulabilirsiniz; tr.mcafee.com adresine e-mail ve sifreniz ile oturum acmaniz gerek. Sag ortada soru isaretinin yaninda sol tarafi gosteren kucuk bir isaret var ona tiklayarak- Abonelikler'i secmeniz gerek. Ardindan yeni bir pencere acilacak orda da Satin alma geçmisi var, ona tiklayarak faturalarinizi gorebilirsiniz.

Android telefonunuza da yükleyebilmeniz için, bilgşsayarınızdaki McAfee uygulamasında "Daha fazla Cihaz ekle" kısmına tıkladığınızda, istediğiniz her cihaz icin mail yolu ile yükleme için bağlantı (link) gönderebilirsiniz.

McAfee Müsteri Hizmetleri ile irtibata da geçebilirsiniz.

Irtibat için telefon numarasi: 00800 448 824 157 (sabit hattan arama gerçeklestirilmektedir).

Sohbet yolu ile irtibat için lütfen asagidaki adres üzerinden temasa geçiniz:

https://service.mcafee.com/webcenter/portal/cp/home/contact

MPower Badge Now Available
Customers attending MPower can earn a community badge. Check into the MPower forum and say hi to have the badge awarded to your community profile.