cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Highlighted

McAfee koruma statüsü "Riskte" olarak görünüyor.

McAfee uyarı alanında yer alan koruma statüsü riskte olarak görünüyor.Gerçek zaman koruması üzerine tıkladığımda hiçbir işlem gerçekleşmiyor ve virüs taraması yapmak istediğimde virüs tarama ekranı açılmasına rağmen program herangi bir virüs taraması yapmıyor.Programı yeniden yüklemek için anahtar kodunu nerden edinebilirim ?

Tags (1)
1 Reply
Moderator sezen_m
Moderator
Report Inappropriate Content
Message 2 of 2

Re: McAfee koruma statüsü "Riskte" olarak görünüyor.

McAfee kurulumu için lütfen aşağıdaki adımları uygulayın: A) Tüm McAfee klasörlerinin kaldırılması ve sağlıklı kurulum için McAfee Removal (MCPR) aracını indirin ve çalıştırın. - Kaldirma aracini http://us.mcafee.com/apps/supporttools/mcpr/mcpr.asp adresinden indirin. - Kaydet düğmesini tıklayın ve dosyayı bilgisayarınızın herhangi bir bölümüne kaydedin. - Dosyanın kaydedildiği klasöre gidin. - MCPR.exe uygulamasına çift tiklayın. - Çaliştır düğmesini tıklayın. - Kaldırma işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın. B) McAfee ürününü internetten indirip bilgisayariniza yüklemek için lütfen asagidaki talimatlari takip ediniz. - Bu link'e girin: https://home.mcafee.com - Sistemimizde kayitli e-posta adresinizi ve sifrenizi girin. - Sonrasinda hesabim bolumu uzerine bir defa tiklayip, uygulamalarim bolumunun alt kosesinde bulunan kırmızı indir butonu uzerine tiklayip - Acilan pencerede asagida " Kabul ediyorum " tiklayin. - Yeni acilan pencerede kucuk beyaz " Yukle " butonu ustune tiklayin. - Yukleme araci cikar. - McAfee urunu indirilene kadar bekleyin. Indirildikten sonra, talimatlari takip ederek McAfee urununu yukleyin.

Community Help Hub

    New to the forums or need help finding your way around the forums? There's a whole hub of community resources to help you.

  • Find Forum FAQs
  • Learn How to Earn Badges
  • Ask for Help
Go to Community Help

Join the Community

    Thousands of customers use the McAfee Community for peer-to-peer and expert product support. Enjoy these benefits with a free membership:

  • Get helpful solutions from McAfee experts.
  • Stay connected to product conversations that matter to you.
  • Participate in product groups led by McAfee employees.
Join the Community
Join the Community