cancel
Showing results for 
Show  only  | Search instead for 
Did you mean: 
Highlighted

Geri Ödeme işlemi.

Otomatik yenileme, McAfee Always On Protection hakkında aşağıda bilgi edinebilirsiniz:


McAfee hizmetlerine tüm ücretli abonelikler, otomatik olarak McAfee Always On Protection™ programına kaydedilir. Süresi dolmak üzere olan abonelik, ek bir koşulla otomatik olarak yenilenecektir. Bu program, ücret ödeyen abonelerin McAfee güvenlik hizmetlerinin kesintisiz korumasından yararlanmaya devam etmelerini sağlar. Böylece, beklenmedik bir zamanda sürenin dolmasıyla bilgisayarınızda güvenlik boşluğu oluşacağından endişe etmenize gerek kalmaz.

Otomatik yenileme hakkında bilgi için; eğer sistemimizde otomatik yenileme seçeneğini etkin bıraktıysanız urününüzün son kullanma tarihi dolmadan 1 ay önce otomatik olarak yenilenecektir. Bilgisayarınızın korunmasız kalmaması için yapılan bu hizmet size ürün yenilenmeden 1 ay öncesinden e-posta ile bildirilmektedir. Siz istediğiniz taktirde otomatik yenileme işlemini tamamen durdurabilir yada yapılan otomatik yenileme ardından en geç 2 ay içinde iade talebinde bulunabilirsiniz.

1 Reply
Highlighted

Re: Geri Ödeme işlemi.

CS2207479253 numaralı siparişin iptalini ve tarafıma geri ödeme yapılmasını talep ediyorum.

How Many Badges Can You Collect?
Ready for a little competition? Members like you are earning badges and unlocking perks for their helpful answers. Are you? Click here to find out.

Community Help Hub

    New to the forums or need help finding your way around the forums? There's a whole hub of community resources to help you.

  • Find Forum FAQs
  • Learn How to Earn Badges
  • Ask for Help
Go to Community Help

Join the Community

    Thousands of customers use the McAfee Community for peer-to-peer and expert product support. Enjoy these benefits with a free membership:

  • Get helpful solutions from McAfee experts.
  • Stay connected to product conversations that matter to you.
  • Participate in product groups led by McAfee employees.
Join the Community
Join the Community