cancel
Showing results for 
Show  only  | Search instead for 
Did you mean: 
Level 7
Report Inappropriate Content
Message 1 of 4

Anulowanie subskrypcji, zwrot kosztów oraz wyłączenie automatycznego odnawiania subskrypcji

Jump to solution

Dzień dobry,

Proszę o anulowanie subskrypcji i zwrot kosztów dla zamówienia oraz wyłączenie automatycznego odnawiania subskrypcji i usunięcie moich danych płatniczych z systemów.

Dodatkowo proszę o wyjaśnienie dlaczego firma MCAFEE podaje na moim koncie nieprawidłowe dane, które wprowadzały mnie przez cztery lata w błąd. Poniżej przedstawiam zrzuty z mojego konta i profilu. Nie ma tam informacji o żadnych aktywnych subskrypcjach oraz o tym by jakiekolwiek subskrypcje były odnawiane automatycznie. Nie ma nawet informacji o mojej karcie płatniczej z której firma MCAFEE od 2017 roku ściąga opłatę automatycznie przedłużając subskrypcję - podkreślę jeszcze raz. Nigdzie na moim profilu nie ma informacji, że jakiś produkt jest automatycznie subskrybowany. W poprzednich latach musiałem przeoczyć maile na temat automatycznego odnawiania (może wpadały do spamu albo w ogóle nie były wysyłane). Po zakupie oprogramowania w 2016 po roku użytkowania zadecydowałem, że nie chcę odnawiać subskrypcji i płącić za oprogramowanie. Na moim koncie nie było nigdzie wzmianki, że cokolwiek będzie się odnawiać automatycznie. Dziś to sprawdziłęm i przez cztery lata firma MCAFFE pobierała ode mnie opłatę w wysokości 259zł podczas gdy dane na moim profilu były nieprawdziwe i sugerowały, że nie mam aktywnej żadnej subskrypcji. Załączam zrzuty ekranu z mojego konta.

Proszę o rozwiązanie tego problemu i zaproponowanie sposobu zwrotu kosztów, które poniosłem nieświadomie przez błędne informacje przekazywane na stronach mojego konta.

1 Solution

Accepted Solutions
Moderator
Moderator
Message 3 of 4

Re: Anulowanie subskrypcji, zwrot kosztów oraz wyłączenie automatycznego odnawiania subskrypcji

Jump to solution

Witaj,

Przepraszamy za spowodowane niedogodności. Automatyczne odnawianie to funkcja, która pomaga odnawiać subskrypcję automatycznie, dzięki czemu Twoje urządzenia / komputery są stale chronione. Zapoznaj się z poniższym artykułem McAfee zawierającym informacje na temat automatycznego odnawiania

Automatyczne odnowienie McAfee

Ponieważ nie możemy dokonać zwrotu środków za pośrednictwem Społeczności, prosimy o skontaktowanie się z innymi działami pomocy technicznej, korzystając z poniższego łącza,

Wsparcie McAfee

Podaj nam kraj, z którego pochodzisz, abyśmy mogli również podać numer telefonu wsparcia.

Pozdrowienia,
Madhan M.

View solution in original post

3 Replies

Re: Anulowanie subskrypcji, zwrot kosztów oraz wyłączenie automatycznego odnawiania subskrypcji

Jump to solution

cześć @piotrk 

Ze względu na charakter tego problemu wysłaliśmy Państwu prywatną wiadomość, prosimy odpowiedzieć na tę wiadomość, podając wymagane informacje w celu udzielenia pomocy.

Dziękuję i pozdrawiam
Bharanidharan S

Moderator
Moderator
Message 3 of 4

Jump to solution

Witaj,

Przepraszamy za spowodowane niedogodności. Automatyczne odnawianie to funkcja, która pomaga odnawiać subskrypcję automatycznie, dzięki czemu Twoje urządzenia / komputery są stale chronione. Zapoznaj się z poniższym artykułem McAfee zawierającym informacje na temat automatycznego odnawiania

Automatyczne odnowienie McAfee

Ponieważ nie możemy dokonać zwrotu środków za pośrednictwem Społeczności, prosimy o skontaktowanie się z innymi działami pomocy technicznej, korzystając z poniższego łącza,

Wsparcie McAfee

Podaj nam kraj, z którego pochodzisz, abyśmy mogli również podać numer telefonu wsparcia.

Pozdrowienia,
Madhan M.

View solution in original post

Level 7
Message 4 of 4

Jump to solution

Udostępniłem numer telefonu w prywatnej wiadomości. Proszę o niezwłoczny kontakt w związku z zaistniałą sytuacją. Mieszkam w Polsce.

How Many Badges Can You Collect?
Ready for a little competition? Members like you are earning badges and unlocking perks for their helpful answers. Are you? Click here to find out.

Community Help Hub

New to the forums or need help finding your way around the forums? There's a whole hub of community resources to help you.

• Find Forum FAQs
  • Learn How to Earn Badges
  • Ask for Help
Go to Community Help

Join the Community

Thousands of customers use the McAfee Community for peer-to-peer and expert product support. Enjoy these benefits with a free membership:

• Get helpful solutions from McAfee experts.
  • Stay connected to product conversations that matter to you.
  • Participate in product groups led by McAfee employees.
Join the Community
Join the Community